Price: ₹229
one-size
| Material | PP |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Oval |
| Features | Heat-Resistant |
| Ideal for | Unisex |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Pink |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| Length | 8.7 in |
| Width | 2.8 in |
| Height | 1.6 in |
| SKU | sb2108289887914060 |